ثبت نام یکپارچه ورود

خدمات مدیران خودرو و خدمات پس از فروش مدیران خودرو نمایندگی 366 فونیکس

ما حسابی آچار به دستیم


۶ گام پذیرش و تحویل خودرو
1 2 3 4 5 6
توضیح مشکلات برای پذیرشگر توسط مشتری

مشتریان محترم با مراجعه به تعمیرگاه مدیران خودرو نمایندگی 366 فونیکس، ابتدا با توضیح مشکلات برای کارشناسان تعمیرگاه و پر کردن فرم مشخصات مربوط به خودرو می‌توانند کار پذیرش خودروی خود توسط تعمیرگاه را آغاز کنند. کارشناسان متخصص تعمیرگاه ابتدا به آنالیز و عیب‌یابی خودرو می‌پردازند؛ همین امر موجب می‌گردد بهترین راه برای تعمیر خودرو انتخاب شود. پذیرشگر خودرو پس از بررسی خودرو و کامل کردن لیست مشکلات تحت نظر متخصصین تعمیرگاه؛ مرحله پذیرش خودرو را نهایی می‌کند.

خارج نمودن اقلام شخصی از خودرو

پس از تکمیل شدن فرم مشخصات و مشکلات فنی خودرو؛ از مشتریان عزیز درخواست می‌‎شود که کلیه اقلام شخصی خود را از خودرو خارج نمایند؛ زیرا تعمیرگاه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال گم شدن وسایل شخصی مشتریان عزیز را نمی‌پذیرد. بدیهی است قوانین و مقررات تعمیرگاه مدیران خودرو نمایندگی 366 فونیکس مدیران خودرو، در جهت ارائه خدمات بهتر به هم‌وطنان برنامه‌ریزی شده است.

تحویل خودرو

پس از تکمیل مشخصات و خالی نمودن اقلام شخصی خودرو تحویل پذیرش‌گر تعمیرگاه می‌گردد تا برای شروع به حل مشکلات فنی در اختیار متخصصین و مجربین تعمیرگاه مدیران خودرو نمایندگی 366 فونیکس قرار بگیرد.

اخذ رسید از نمایندگی

در مرحله نهایی یک رسید که شامل تمامی مشخصات و مشکلات ثبت شده می‌باشد توسط نمایندگی به مراجع محترم تحویل داده می‌شود و تاریخ و ساعت حدودی تحویل گرفتن خودرو نیز در آن ثبت می‌گردد. بسته به حجم کار تعمیرگاه، ممکن است حداکثر زمان برای بررسی و عیب‌یابی خودرو، تا یک هفته بطول بیانجامد؛ لذا خواهشمندیم مراجعین محترم پیش از حضور برای تحویل گرفتن خودروی خود حتما با تعمیرگاه مدیران خودرو نمایندگی 366 فونیکس مدیران خودرو تماس بگیرند که در صورت حاضر نبودن خودرو معطل نشوند.

مرحله تعمیرات خودرو

تعمیرگاه مدیران خودرو نمایندگی 366 فونیکس با سرلوحه قرار دادن هدف کسب رضایت مشتری و احترام به حقوق ایشان به فعالیت می‌پردازد. در مرحله تعمیرات در صورتی که طبق بررسی‌های انجام شده ایرادات جدیدی تشخیص داده شود و یا هزینه نسبت به هزینه تقریبی اعلام شده به مشتری در مرحله پذیرش تفاوت محسوسی داشته باشد با مشتری تماس گرفته شده و با ایشان هماهنگی خواهد شد. پس از آن شروع تعمیرات و اعمال خدمات مربوط به این بخش از تعویض قطعه، تعمیر و غیره با کمال دقت و سرعت توسط پرسنل ماهر و متخصص خدمات پس از فروش مدیران خودرو نمایندگی 366 فونیکس انجام می‌شود.

ترخیص و تحویل خودرو

هماهنگی توسط نمایندگی با مشتری پس از اتمام تعمیرات و تعیین زمان ترخیص - مراجعه در موعد مقرر و اخذ صورتحساب های تعمیرات و قطعات (پس از دریافت توضیحات مربوط به خدمات انجام شده و تایید کنترل کیفیت) - مراجعه به صندوق و پرداخت هزینه - اخذ مجوز خروج و تحویل خودرو


مجهزترین تعمیرگاه مدیران خودرو نمایندگی 366 فونیکس با استاندارد روز شرکت مدیران خودرو

امروزه خدمات پس از فروش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند؛ اگر خدمات پس از فروش به درستی صورت پذیرد، جلب رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت. نمایندگی مدیران خودرو 366 (FOWNIX 366) درسال 1401، به منظور کامل کردن سیر خط خدمات خود که شامل فروش محصولات کمپانی مدیران خودرو mvm و چری chery می‌شد؛ اقدام به ارائه خدمات پس از فروش خودروهای این دو برند نمود، و با تاسیس مجهزترین تعمیرگاه مدیران خودرو و خدمات پس از فروش مدیران خودرو نمایندگی 366(FOWNIX 366)انجام اقدامات زیربنایی ارائه خدمات پس از فروش را در راستای چشم‌انداز و با محوریت خلق ارزش‌های برتر برای مشتریان خود فراهم نموده است. در حال حاضر خدمات پس از فروش مدیران خودرو نمایندگی 366(FOWNIX 366) ازطریق اعمال مدیریت در تامین قطعات یدکی اصلی و تاکید بر آموزش کارکنان؛ و با هدف حفظ و حمایت از حقوق مشتریان خود، همواره سه اصل سرعت، دقت، کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و در تلاش است با ارائه خدمات حرفه‌ای، رضایت و خشنودی مشتریان خود را جلب نماید.

تعیین وقت تعمیر تماس با واحد خدمات